Czech - Ghanaian Chamber of Commerce
CZ | EN
Prodloužená limuzína Lincoln Town Car 120″

Prodloužená limuzína Lincoln Town Car 120″

Luxusní prodloužená limuzína Lincoln Town Car 120″ v bílé barvě a provedení kabriolet, jediná v ČR, nabízí pro nejrůznější příležitosti nejvyšší možný komfort, bezpečnost a eleganci až pro 8 osob a služby profesionálního řidiče.

Vůz má vysoce nadstandardní výbavu, kdy součástí této výbavy jsou zejména světlá luxusní sedadla z perforované kůže v kombinaci s červeno-černým interiérem, doplněné o 1x LCD TV, hudební aparaturu s dostatečným výkonem pro přehrání hudby z CD či flashdisku (formáty MP3), pro surfování na internetu Wi-Fi připojení (150Mbps, až pro 10 přístrojů). Pohodlí zajistí automatická digitální klimatizace, vhodnou atmosféru vybavený bar a strop, osvětlený barvu měnícími diodami.

Tři elektricky otvírací střechy a odnímatelná boční okna pak zajistí dokonalý efekt jízdy v kabrioletu při zachování komfortu limuzíny.

Přáním našich zákazníků se snažíme vycházet maximálně vstříc a nabídku služeb připravujeme na míru dle požadavků. Do limuzíny tak lze na přání objednat a připravit vhodné občerstvení a nápojový servis, výzdobu apod. Na přání zajistíme profesionálního videokameramana či fotografa, průvodce nebo tlumočníka, dále i osobní ochranu (bodyguarda) apod.

Podrobné informace a fotografie kabrio limuzíny naleznete na web stránkách http://cabriolimousine.wixsite.com/cabrio.