Czech - Ghanaian Chamber of Commerce
CZ | EN

Služby komory

Úvodní konzultace při úvahách o vstupu na ghanský trh

Rádi s vámi projednáme okolnosti vstupu vašeho obchodní záměru na tamní trh a následně se pokusíme nalézt ideální strategii pro váš další postup. Disponujeme pestrou sítí kontaktů a jsme proto schopní dobře analyzovat vaše možnosti na ghanském trhu.

Podnikatelský průvodce

V případě zájmu jsme schopní připravit kompletní podnikatelskou cestu, kdy budou již určité kontakty předjednané. V tuto chvíli připravujeme tématickou výstavu Ghana Days 2016 na naší ambasádě v Akkře a je to vaše první možnost jak správně oslovit své potencionální klienty a obchodní partnery.

Asistence při navazování nových obchodních vztahů

V případě, že jste byli osloveni místní firmou a rádi byste získali při jejím dalším jednání lepší oporu jednak ve fázi oslovení, kdy je potřeba prověřit důvěryhodnost kontaktu a jednak i při následném jednání a případné obchodní cestě, která je pro obchodování s ghaňany nezbytná.

Obchodní tématická setkání

Ve spolupráci s MZV a dalšími organizacemi připravujeme tématicky zaměřené prezentace či obchodní sezení, kde jsme schopni přednést základní informace o této zemi a možném uplatnění vašich výrobků či služeb.

Obchodní kodex

Rádi vám poradíme taje místních zvyklostí a okolností za jakých se v této zemi běžně realizují obchodní či jiná jednání.

Ceník

Úvodní konzultace – zdarma

Základní rešerže – zjištění důveryhodnosti partnera: 8 500 Kč (pro korporátní členy a partnery zdarma)

Detailní rešerže – prověření společnosti/projektu z hlediska reputace, délky působení na trhu. Součástí jsou i osobní schůzky našich zástupců za konkrétním účelem. 28 500 Kč (pro korporátní členy a partnery 14 000 Kč)